0212 479 62 06
info@esenmoving.com.tr

  NAKLİYE TEKLİFİNİZİ ALIN

  Teklifinizi bir saat içinde almak için formu doldurun. Mümkün olan tüm yolları kapsıyoruz. Kişisel seyahatleriniz veya ürünleriniz için güvenli ve zamanında ürün teslimatını garanti ediyoruz.

  Uluslararası Taşıma

  ULUSLARARASI NAKLİYAT GÜVEN VE CİDDİYET İŞİDİR. Yük ve eşya taşımacılığı sadece bir noktadan diğer bir noktaya alınan yükün taşınması demek değildir. Rota üzerinde bulunan ülkelerin gümrük ve trafik koşullarını çok iyi bilmek ve bu konuda deneyimli personel ile çalışmak çok önemlidir.

  Daha Fazla
  Yurtiçi Taşıma

  Yük ve eşyalarınız itina ile deneyimli personelimiz tarafından yerinden alınır, araçlarımıza yüklenir ve varış noktası olarak seçtiğiniz yere teslim edilir. BİZ BEKLENDİĞİMİZİ BİLİYORUZ, bunun sorumluluğu ve ciddiyeti ile çalışıyor bize duyduğunuz güvenle güçlenerek YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ

  Daha Fazla
  Depolama

  DEPOLAMA VE LOJİSTİK hizmetleri de vermekte olan firmanız İstanbul, Ankara ve Adana’da bulunan depoları ile size kaliteli ve güvenli depolama imkanı sunmaktadır. Bu konularda doğabilecek talep ve ihtiyaçlarınızı bizleri arayarak ilgili departmanda ki personelimize iletmeniz halinde size en doğru ve ekonomik çözümlerle geri bildirim sağlanacaktır

  Daha Fazla

  “Dünya Çapında Nakliye”

  En iyi çözümü bulun

  Taşınacak eşyanızın değeri ve boyutuna göre Hava, Deniz ve Karayolunu kullanarak talebiniz doğrultusunda en uygun rotayı planlıyoruz.

  “Önceliğimiz memnuniyetiniz”

  Asıl işimiz değer yaratmak

  Teknolojik gelişmeleri ve yönetmelikleri yakından takip ediyoruz, alanında uzman deneyimli personellerimizle kaliteli ve yenilikçi butik çözümler sunuyoruz.

  “Profesyonel Depolama”

  2000 m2 depolama alanı

  Esen Nakliye olarak İstanbul, İzmir, Ankara ve Adana’da bulunan depolarımızla, sizlere kaliteli ve güvenli depolama hizmetleri sunmaktayız.

  “Dünya standartlarında kalite”

  Dünya Avucumuzun içinde

  Tüm dünyada yüksek kalitede hizmet sunarak, global lojistik ağımızı her geçen gün genişletiyoruz.

  “Gümrükleme Hizmetleri”

  Esen’le emin ellerdesiniz.

  Gümrükleme hizmetleri; tüm uluslararası taşıma işlemlerinizde sizlere zaman kazandıracak en uygun olacak seçeneklerle sağlanır.

  “Deneyim ve Uzmanlık”

  Geleceği şekillendirmek için çalışıyoruz.

  Hızlı ve kesintisiz hizmet kalitesini korumak, ileriye taşımak. Teknolojiyi yakından takip etmek, yeniliklere ayak uydurmak ana hedefimizdir.

  HEDEFİNİZE % 100 EMİN VE GÜVENLE ULAŞIN

  Kargonuzla veya yolcunuzla ilgilenir, onları güvenli ve zamanında teslim ederiz…

  RANDEVU AL