Dertlerinizi İçinize Atmayın Uzman Psikologlarımızdan Destek Alın

Ekibimiz

Mi Akademi ekibi her biri kendi alanında uzman ve yılların deneyimine sahip profesyonellerden oluşmaktadır.

Dr.Mehmet İNAT
Uzman

Fırat TAŞ
Klinik Psikolog

NEDEN BİZ?

Mi Akademi bünyesinde Urfa Psikolog camiasında bu alanda hizmet veren psikologlar arasında akademik anlamda ve tecrübe bakımından hatırı sayılır bir yer edinmiş uzman psikologlar bulunmaktadır. İnsan psikolojisi söz konusu olduğunda sorunlarınızı danıştığınız psikolog son derece önemlidir. Çünkü bildiğiniz gibi hayatta bazı şeyler ancak yaşayarak öğrenilir. Bu nedenle gittiğiniz psikoloğun uzmanlığı yanında deneyimi de sorunlarınızın çözümünde çok büyük önem taşır. Bu anlamda Urfa Psikolog dendiğinde Mi Akademi kesinlikle doğru adrestir.

En yakın akrabasına bile anlatamadığı konuları psikoloğa anlatmak durumunda olan danışanlarımızın bilgileri bizim nezdimizde bir sır olarak saklanmaktadır. Bu özellik bize mahsus değil Hipokrat’tan bu yana sır saklamak mesleki etik alanında kabul görmüş en önemli ilkelerden biridir ve bu konuya Urfa psikolog camiasında hizmet veren tüm meslektaşlarımızın hassasiyet gösterdiğine inanıyoruz.

Psikoloji mesleği kalabalık şehir hayatının ve ekonomik koşulların sebep olduğu çağımızın hastalığı stres ve diğer ruhsal sorunlarda topluma hizmet veren ve çok büyük bir açığı kapatan saygın bir meslektir. Temel olarak ruhsal bunalımlar hastalık boyutuna gelmeden ve sorunlar içinden çıkılmaz hale gelmeden danışanımıza psikolojik destek vererek sorunlarıyla başa çıkması konusunda yardım ediyoruz. Bu anlamda temel hastalık sebepleri arasında sayılan psikososyal etkenleri olabildiğince ortadan kaldırarak ruhsal hastalıkların önlenmesi konusunda toplum sağlığı alanında hizmeti veriyoruz. Bu açıdan Urfa psikolog camiasında hizmet veren meslektaşlarımıza saygı duyuyoruz ve tüm meslektaşlarımızın da aynı hassayiyetle hizmet verme gayreti içerisinde olmalarını takdir ediyoruz.

Modern yaşamda hızla gelişen teknoloji sayesinde hayatımıza giren teknolojik ürünler bir yandan hayatımızı kolaylaştırırken, diğer yandan bilinçsizce kullanılmaları sonucunda başta çocuklarımız olmak üzere tüm aile fertleri üzerinde olumsuz etkileri olabilmektedir. Bu etki bazen o kadar ileri boyutlara gider ki, çocuğun okul başarısını düşürmekte ve sosyal çevresiyle olan ilişkilerine zarar vermekte, hatta kişilik bozukluklarına sebep olabilmektedir.  Bu konularda danışanlarımıza yardım edebilmek için yeni bilimsel ve multi disipliner yaklaşımları yakından takip edip, düzenlenen eğitimlere katılıyor ve kendimizi sürekli yeniliyoruz. Urfa psikolog camiasındaki tüm meslektaşlarımız da bu gayret içerisinde hizmet vermektedir.

Mİ AKADEMİ

  • image
  • image
  • image
  • image

Uzmanlık Alanlarımız

Bizim İçin Ne Dediler?

image

B.C.

Akademisyen
Mi Akademi'ye ilk gittiğimde profesyonel ve kurumsal bir firma ile karşı karşıya olduğumu anlamıştım. Gösterilen ilgi ve alakadan fazlasıyla memnun oldum. Psikolojik danışmanlık ve kurumsal eğitimler açısından Urfa'nın böylesine profesyonel kurumlara ihtiyacı vardı. Çünkü bir çok konuda eğitim için diğer illere gidenleri biliyorum. Mi Akademi bu anlamda çok büyük bir açığı kapatacaktır.

Rakamlarla

Mİ AKADEMİ

250
Verilen Eğitim
680
Danışmanlık Hizmeti
984
Mutlu Müşteri

Referanslarımız