Home

#Tebrikler#

İsteyen herkes için mükemmel fırsatlar sunan internet deryasında büyük bir fırsatla tanışmak üzeresiniz. Fırsat görünmeyene inanmaktır. Yıllar sonra geriye dönüp baktığınızda iyi ki yapmışım diyebileceğiniz bir işten bahsediyoruz.

Eğitimlerimiz ZOOM uygulaması üzerinden ücretsiz verilmekte ve kayıt edilerek üyelere özel web sitemiz https://liderteamacademy.com adresinde yayınlanmaktadır. Her şeyin dijital olduğu ve sınırsız fırsatların sunulduğu bu çağda hâlâ iş arıyorum, bulamıyorum diyorsanız 30 yıl geriden geliyorsunuz demektir. Fikirle hareket etmeyi bırakın, evde geçen zamanınızı malayani şeylerle boşa harcamayın, gelin eğitim alın. Kafa yapınızı ve bakış açınızı değiştirin ki, hayatınız değişsin.

Merhaba! Ben Burhan Cebeci. Girişimci Bir Akademisyenim.

burhan_cebeci

Bir kamu üniversitesinde öğretim görevlisi olarak çalışıyorum. Eğer ek gelire ihtiyacınız varsa ve ne yapacağınız konusunda tereddüt ediyorsanız veya girişimcilik projenize destek bulamadıysanız, çok küçük sermaye ile çok büyük gelirler elde etmenizi sağlayabilecek aşağıda paylaştığım girişimcilik projelerini çok dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum. İnternet sınırı olmayan bir fırsatlar dünyası ve her geçen gün yeni zenginlerin ortaya çıkmasına vesile oluyor. Ama ne yazık ki, insanların çaresizliğinden yararlanıp haram helal demeden; “kısa yoldan zengin olma”, “kolay para kazanma” gibi çeşitli vaatlerle milletin parasını alıp köşeyi dönenler de var. İşte bu yüzden temkinli olmanızda yarar var, ama önyargınızın kurbanı da olmayın. İnternette kötüler var diye genelleme yaparak herkesi kötü bellerseniz gerçek fırsatları kaçırabilirsiniz. O nedenle iyi araştırın, artık sır diye bir şey yok.

Her zaman bir girişimci olmak istedim
Üniversitede öğretim elemanı olmama ve mesleğimi çok sevmeme rağmen, hep bir girişimci olmak, bir şeyler üretmek, istihdam sağlamak, hayırlara vesile olmak istemişimdir. Bu yüzden akademik kariyer yapmak için fazla uğraşmadım ve hep işimin yanında yapabileceğim ek gelir arayışında oldum. Fakir bir aileden geldiğim için para kazanmak benim için daha önemliydi. Ek gelir elde etmenin bir çok yöntemini öğrendim, bir çok projeye katıldım ve projeler yaptım. Bu çalışmalarda bilişim sektörü benim için hep ön plandaydı, interneti hep büyük bir fırsat olarak gördüm. 25 yıl öncesinden bugünleri görüp, gelecekte internetin çok büyük fırsatlar sunacağını anlatan yazılar okuyor ve kendimi bu günlere hazırlıyordum.
Gece gündüz demeden devamlı çalıştım
Sağlıkçı olmama rağmen, tamamen kendi çabamla kodlama öğrendim. Sonradan Açık Öğretim Fakültesi Web Tasarım ve Kodlama bölümünden neredeyse hiç çalışmadan 2 yılda mezun olup diplomamı aldım. Zaten 25 yıldır içinde olduğum bir konuydu. Ayrıca Google ile çalışmanın kârlı bir iş olacağını gördüğüm için sunduğu her şeyi öğrenmeye çalıştım, videolarını izledim, sınavlarına katılarak Google Sertifikası almaya hak kazandım. Uzun yıllar önce hazır site ve hosting hizmeti verdiğim www.sitenhazir.com sitesini, daha sonra ve web tasarım ve SEO hizmeti verdiğim https://horizonwebdizayn.com sitesini kurmuştum. Bir web sitesini Google’da 1.sayfaya çıkarma konusunda çok çalıştım, deneyim kazandım, bu konuda yüzlerce referansım var. Bu işler sayesinde binlerce kişi ile tanıştım, yüzlerce web tasarım projesi yaptım, çok iyi paralar kazandım ve kazandırdım. Bir çok kişinin kendi işini kurmasına yardımcı oldum. Hâlâ bu konuda çalışmaya devam ediyorum.
Ücretsiz eğitimlere katılın
Bütün bunları size ilham vermesi için yazıyorum. Siz de internetin nimetlerinden faydalanabilir, ikinci bir meslek sahibi olabilir ve ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Ancak unutmayın, bu iş o kadar kolay değildir. Her şeyden önce nasıl yapılacağını öğrenmek zorundasınız.
Öğrenmenin 2 yolu var: 
Birincisi: İnternette kolayca bulacağınız online kaynakları okuyup veya videoları seyredip deneme yanılma yoluyla öğrenmeye çalışabilirsiniz. Bu öğrenme şekli zordur ve genellikle çok fazla çaba gerektirir. Çünkü bir bilgisayar beyni nasıl belli bir algoritmaya göre düşünüyor ve işlem yapıyorsa, insan beyni de belli bir algoritmaya göre öğrenir. Algoritmanın en önemli özelliği bilgilerin birbirini takip etmesi, ardı ardına akmasıdır. Bir konuyu videolardan öğrenmeye kalktığınızda arada küçük bile olsa bir bilgiyi anlayamadığınızda öğrenme süreci kesintiye uğrar ve bir noktada takılır, tabiri caizse error verir. Böyle durumlarda bir çok kişi öğrenmeye çalıştığı konunun çok ağır olduğunu ve kafasına girmediğini söyler ve tamamen vazgeçer. Oysa küçük bir ayrıntıya takılmış ve bir kaşık suda boğulmuştur.
İkincisi; canlı derslere katılıp birebir eğitim almak, öğrenme sürecini ciddi şekilde hızlandırır. Çünkü herhangi bir şeye takıldığınızda bunu hocaya sorabilirsiniz ve öğrenme akışı kesintiye uğramaz. Ne var ki; internette ücretsiz canlı eğitim bulmak zordur. Lider Team Academy eğitimleri canlı yayın olarak etkileşimli bir şekilde yapılır ve tamamen ÜCRETSİZDİR.

Ücretsiz E-Girişimcilik Eğitimlerimiz

Web Tasarım

Grafik Tasarım & Logo

Google Ads

Google Adsense

Youtube

Satış Ortaklığı

E-Ticaret

Online Ağ Pazarlama

NEDEN GELİRİNİZİ ARTTIRMAK İÇİN BİR ŞEYLER YAPMAK ZORUNDASINIZ?

Çünkü bir kaç istisna dışında dünyanın her tarafında uygulanan kapitalizm, yani sermaye ve üretime dayalı ekonomi modeli, güçlü olan kazansın mantığı ile hareket ettiği için, maalesef zengini daha zengin yaparken, orta sınıfı fakirliğe, fakiri de açlık sınırının altına itmektedir. Dar gelirli insanların alım gücü sürekli olarak azalmakta, yükselen fiyatlar karşısında finansal zorluklar yaşayanlar borç batağına sürüklenmektedir. Geliriniz giderlerinizi karşılamaya yetmiyorsa mecburen borca giriyorsunuz. Ülkemizde 40 milyonun üzerinde kişi ihtiyaç kredisi veya kredi kartı sebebiyle borçlanmış, adeta bankaların kölesi olmuş durumda. Ne yazık ki; bu da toplumun büyük bir kesiminin mutsuz bir hayat yaşamasına sebep olmaktadır. Bu şartlar altında asgari yaşam standartlarından taviz vermemek için gelirinizi arttırmanın, ek gelir elde etmenin bir yolunu bulmaktan başka bir çareniz yok. Aslında herkes ek gelir peşinde. Mesela öğretmenlerin maaş karşılığı ders yükü 15 saat iken ek ders ücreti almak için 30 saat girerler. Aynı şekilde hafta sonu tatil olduğu halde kurslarda ders verirler sırf biraz daha ek gelir kazanayım diye. Akademisyenler de aynı şekilde üniversite veya açık öğretim sınavlarında görev alarak ek gelir kazanırlar. Dükkan işleten bir çok memur veya işçi biliyorum. Bir süpermarket sahibi çok kazanıyor olsa bile, gidip bir iki tane daha açıyor. Hatta bununla yetinmeyip Türkiye’nin her sokağına şube açıyorlar, kırk yıldır o sokakta hizmet veren ve kıt kanaat geçinmeye çalışan bakkal amcanın iflas etmesine sebep oluyorlar. Kapitalizmin toplumu getirdiği durumu aşağıdaki görsel özetlemektedir.

Dünya Değişiyor Siz De Değişmelisiniz

Alım gücü düştükçe orta sınıf giderek yok oluyor. Mesela bir zamanlar bakkal dükkanı olan kişiler orta sınıftı, hatta dar gelirli insanlar devamlı bakkal defterine yazdırır onlar da idare ederlerdi. Bu adamlar evini, arabasını alır, hacca gider ve çocuklarını en iyi okullarda okuturlardı. Şimdi ise bakkallar toplumun en fakir kısmını oluşturuyor, kıt kanaat geçiniyorlar. Sizce geçen zamanda ne oldu da bu kadar fakirleştiler.  Çünkü zincir marketler çıktı, her sokağa 2’şer 3’er açıldılar, bakkalların işini bitirdiler. Değişime direnmek abesle iştigal. Koca koca firmalar değişime direnerek kendi sonunu hazırlıyor. Dünyanın en ünlü cep telefonu markaları android sisteme geçmekte direndikleri veya geç kaldıkları için piyasa hakimiyetini başka firmalara kaptırdılar, şimdi kimsenin aklına gelmiyorlar. Bir düşünün Türkiye’ye cep telefonu geldiğinde hangi markalar vardı ve onlar şimdi nerde?
Bugünkü ekonmik koşullarda zengin ya da fakir olmak dışında bir seçeneğiniz yok. Muhakkak iki taraftan birindesiniz. Bu kadar ekonomik sıkıntıların yaşandığı ülkemizde ve dünyada her geçen yıl yeni zenginler ortaya çıkıyor. BBDK Türkiye’de 2019 yılının ilk yarısında banka hesabında 1 milyondan fazla parası olan kişi sayısını 21 bin olarak açıkladı.  Bu kişiler yeni milyonerler ve bu listede hesabında 100 bin ile 1 milyon arasında parası olanlar dahil değil. Sizce bu insanlar bu kadar parayı maaşlı bir işte çalışarak mı biriktirdiler. Ve bir düşünün hiç borcunuz olmayıp hesabınızda değil bir milyon 100 bin TL para olsaydı nasıl hissederdiniz. Zenginler cephesinde durum böyleyken diğer yakada durum hiç iç açıcı değil. Ülkemizde her yıl onbinlerce firma iflas ederek kapanıyor ve bu kişilerin çoğu yoksullar kısmına düşüyor. 
DAHA EN KÖTÜSÜNÜ GÖRMEDİK BİLE: Çünkü kapitalist sistemin bir sonucu olarak alım gücü düşmeye devam ediyor, yani fakir giderek daha da fakir hale geliyor. Eninde sonunda herkes ek iş yapmak zorunda kalacak, çünkü şimdi bile yetmeyen gelirlerin ilerde hiç yetmeyeceği öngörülüyor. Şimdiden dar gelirli insanların çoğunluğu zaten birden fazla işte çalışıyorlar. 

Kapitalist sistem sizi nereye götürüyor? Kum saatinin altında mı olacaksınız, yoksa üstünde mi? Seçim sizin.

Herkes Zengin Olmak İstiyor Ama Çok Az Kişi Bunun İçin Harekete Geçiyor

Görüştüğüm kişilere zengin mi yoksa fakir mi olmak istediklerini sorduğumda herkes zengin olmak istiyor, ama sadece lafta, icraata gelince iş farklı boyut kazanıyor. Nasıl bir iş aradığını sorduğumda ise sabit maaşlı, sigortalı bir işte çalışmak istiyor. İşte burada film kopuyor, bu çelişkiyi anlamakta zorluk çekiyorsunuz. Çünkü sabit maaşlı bir işte çalışarak zengin olan, hatta bırakın zengin olmayı finansal sorunlarını çözebilen yok. Oysa hem kendine yetecek, hem de çevresine yardım ederek sosyal anlamda da huzur bulabilmeyi sağlayacak bir zenginlik, eğer doğuştan patron değilse ancak girişimcilik veya sermayesiz ve risksiz ticaret ile mümkün. Nitekim her geçen gün yeni zengin olan bir girişimcinin hikayesini basın ve medyadan duyuyoruz. Bu insanların ortak özelliği maaşlı çalışan olmamaları ve kendi hayallerinin peşinden koşma cesareti olan savaşçı ruhlu insanlar olmaları. Bu kişiler büyük hayaller kuran, ama inandığı bu hayale küçük adımlarla ve sabırla ilerleyen lider ruhlu insanlar. Lider ruhlular, çünkü kendilerini durdurmaya çalışan insanlara inat inandıkları davadan vazgeçmezler, çıktıkları yoldan asla geri dönmezler. Düşerler, ama düştükleri yerden kalkarak her şeye rağmen ilerlemeye devam ederler. Çünkü esas yiğitliğin düştüğü yerden kalkmak olduğunu gayet iyi bilirler ve bir gün mutlaka hedeflerine ulaşırlar. 

Zengin Baba Yoksul Baba

Amerikalı yazar Robert Kiyosaki Rich Dad Poor Dad isimli kitabında ilginç bir tespitte bulunuyor. Dünya nüfusunun % 95’i para kazanmak için aktif olarak çalışan, fiilen işin başında bulunan kişilerden oluşur. Bunlar maaşla çalışan işçi veya memurlar ile kendi iş yerinde tek başına çalışan kişilerdir. Gelirleri tamamen kendi çalışmalarına bağlı olduğu için çalışmadıkları zaman gelirleri durur. Ayrıca hiç bir zaman belli bir limitin üzerinde para kazanamazlar. Bu kesimdeki insanların zengin olmaları imkansız olduğu gibi, her zaman finansal sorunları vardır. Yoksul baba garantici olduğu için bu kısımda olmayı öğütler. %5’lik diğer grupta kendi işinin sahipleri, en az 100 işçi çalıştıran patronlar vardır. Bunların çoğu doğuştan zengin olan, aile şirketlerinin başına geçen kişilerdir. Bu tarafta en çok zengin çıkaran bir grup daha vardır. Bunlar; girişimciler,  yatırımcılar ya da tüccarlardır. İyi bir girişimcilik fikri yeterli sermaye ve destek varsa ve pazarlama iyi yapılırsa bir servet kazandırabilir. Doğru sektörde ve doğru zamanda yapılan ticaret de zenginlik vesilesi olabilir. Zengin Baba bu kısımda olmayı öğütler. 

Kim Ya Da Ne Olmak İstediğine Karar Ver

Ya kendi hayallerinin patronu olursun, ya da başkasının hayallerinin işçisi.

Sıfırdan iyi bir gelir seviyesine çıkmanın tek yolu girişimciliktir.

Girişimcilik sermayeli ve sermayesiz olmak üzere iki şekilde yapılabilir.

Sermayeli Girişimcilik

Üretim & toptan veya perakende satış. Bir girişimci ürünü üretir, ürünün ilk sahibidir. Toptancı üreticiden satın alır ve ürünün sahibi olur. Perakendeci de toptancıdan ürünü satın alarak sahiplenir. Ürünü her sahiplenen maliyetin üzerine bir miktar ekleme yaparak para kazanır ve buna kâr denir. Bu AL-SAT şeklinde yapılan bir ticarettir. Nitekim üretim veya satış kâr amacıyla yapılan bir iştir. Sermaye ortaya konulduğu için risk vardır. En büyük risk malı yüksek fiyata mâletmek ve satışını yapamamaktır. Bazen de ürün piyasada rağbet görmez, alıcı bulamaz. Bu durumda girişimci veya tüccar iflas edebilir. Nitekim piyasa evdeki hesabı çarşıya uymayıp batan girişimci veya tüccarla dolu.

Sermayesiz Girişimcilik

Sermayesiz girişimcilik veya ticarette AL-SAT yoktur, sadece SAT vardır. Malın sahibi olmadan satışına yardımcı olarak para kazanmak mümkündür. Bu şekilde kazanılan paraya kâr değil, komisyon denir. Örneğin emlakçılar, oto galericiler, turizm acentaları, seyahat acentaları vs. bu şekilde para kazanırlar. Bu SATIŞ ORTAKLIĞI sistemidir ve eticaretin yaygınlaşmasıyla birlikte giderek popüler hale gelen ve dünyanın en çok para kazandıran yöntemdir. Dünyanın en zengin kişisi satış ortaklığı ile komisyon kazandığı amazon.com sayesinde bu servete kavuşmuştur. Affiliate Marketing ve Ağ Pazarlama(Network Marketing) küçük sermaye ile yapılabilecek en güzel işlerdir. 

ESNAF NEDEN İFLAS EDİYOR?​

Girişimcilikle ilgili hoşa gitmeyen bir gerçek var; ülkemizde girişimcilik projelerinin %70’i ilk 5 yılda sona ererken, dünya genelinde 10 yıl içerisinde sadece %4’ü başarılı oluyor, %96’sı maalesef iflas ediyor. Bu durum başarısız olan kişilerin bu kadar yıl emek verdikten sonra başladıkları yere geri dönmeleri veya belki de bir sürü borçla beraber daha kötü duruma düşmeleri anlamına geliyor. Bu çok acı bir tablo. Asgari ücretle çalışan bir çok kişi ile yaptığım görüşmelerde, bir zamanlar çok iyi durumda olduğu halde iflas edip şimdi bu duruma düştüklerini üzüntüyle ifade ediyorlar. Bu duruma düşmemek için hesabını çok iyi yapmak, çok akıllı davranmak gerekiyor. Özellikle tüccar esnafının iflas etmesinin en önemli sebeplerinden biri e-ticaret sektörü. Esnaf son yıllarda trendi giderek yükselen eticaret karşısında rekabet şansını kaybediyor. Çünkü sattığı ürün internette yarı fiyatına, bazı ürünlerde çok daha ucuza satılıyor. Müşteri dükkanda beğendiği ürünü internetten almayı tercih ediyor. Esnafa kala kala internetten korkan veya kredi kartı kullanmayan bir avuç müşteri kitlesi oluyor.

Üretim yaparak zengin olma devri geçti

Girişimcilerin derdi daha büyük. Bugün üretim yapan firmalara baktığınızda sektörün devleri olduğunu görürsünüz. Aklınıza gelebilecek her sektörde bir kaç tane büyük firma bulunur ve bunlar markalaşma sürecini tamamlamışlardır. Bu firmaların kuruluş tarihlerine baktığınızda çoğunun yaşının 100 seneye yakın olduğunu fark edersiniz. Bunların bazıları holding olarak hemen her sektörde söz sahibidirler. Bir girişimci örneğin mandıra kurup et, süt ve süt ürünleri üretmeye kalktığında karşısında dev gibi markalar rakip olarak çıkıyor. Bu firmalarla kalitede rekabet etmesi mümkün değil, çünkü aynı kalitede ürettiğinde çok daha yüksek fiyata mal ediyor ki, hiç bir müşteri aynı kalitede markalı ve daha ucuz varken pahalı malı tercih etmez. Bu durumda kaliteyi düşürerek ürünü ucuza mal ediyor ve düşük fiyatla markalı ürünlerle rekabet etmeye çalışıyor.  Ama kalitesiz ürünle piyasada uzun süre ayakta kalmak mümkün değil, nitekim bir süre sonra iflas bayrağını çekiyor.
Devir e-girişimcilik yapma devri, yeni zenginler atık internet projelerinden çıkıyor. İyi bir geliriniz olsun istiyorsanız bunun sabit maaşla olmayacağını anlayın. Ne yaparsanız yapın biraz zaman alacağından, geçen her an aleyhinize işliyor. Artık düşünmeyi bırakıp bir yerlerden başlamayı deneyin. Başlamak mucizevi bir şeydir, bir çok kapı açar.

E-ticaret satış ortaklığı; hiç riski olmayan, eğitim, destek ve küçük bir yatırımla herkesin yapabileceği ve hemen başlayabileceği çok kazançlı bir e-girişimcilik modelidir.

E-ticaret satış hacmi yıllık %15 büyüyor

Satış ortaklığı veya aracılık iş modeli klasik ticaretin aksine malın sahibi olmadan sadece satışına yardımcı olarak komisyon kazanılan, büyük bir sermaye gerektirmediği için riski olmayan bir iştir. Piyasada sigorta aracılığından tutun, ev, arsa, tatil, seyahat bileti, sebze meyveye kadar satışlardan komisyon kazanan bir çok iş yeri vardır. Bu tarz komisyonculuk bir miktar sermaye ile beraber dükkan açmayı ve işin başında olmayı gerektirir. Tanıdığım bir çok öğretmen, memur veya işçi bu tarz dükkanlar açarak ek gelir kazanmaya çalışıyorlar. Böyle bir komisyonculuk herkesin yapabileceği bir iş değildir. Ancak her şeyin internetten alınıp satılmaya başlanmasıyla birlikte, dükkan açmadan, başında beklemeden ve zaman sınırı olmaksızın e-komisyonculuk veya e-ticaret satış ortaklığı yaparak akla hayale gelmedik paralar kazanmak mümkün. İnternetin yaygınlaşması ve herkesin cebine girmesiyle birlikte e-ticaret hacmi her geçen gün artmakta, küçük yaşta internetle tanışan ve neredeyse her şeyini internetten satın alan genç nesil çoğaldıkça eticaret hacminin %70 leri geçebileceği öngörüüyor. Resmi istatistiklere göre internetten alışveriş oranı yıllık %15 civarında artış göstermekte. Bu durum; geçim sıkıntısı çeken ve ek gelir arayışında olan, ama sermayesi olmayanlar için mükemmel bir fırsat sunmaktadır. İnternetin sınırsız imkanlarından yararlanmak ve internette her gün dönen milyonlarca liralık dev pastadan ciddi oranda pay almak isteyenler mutlaka e-ticaret satış ortaklığı konusunu öğrenmelidir. Reklam izle kazan, anket doldur kazan gibi işlerle zaman kaybetmenizi tavsiye etmiyorum. Çünkü bu tarz şeylerin hem kazancı az, hem de çok yorucu oluyor ve yapmadığınızda kazanç kesiliyor. İnternet işçiliği gibi bir durum söz konusu. Oysa affiliate marketing veya network marketing gibi satış ortaklığı yöntemlerinde bir süre çok sıkı çalışıp sisteminizi kurduktan sonra siz uyurken, tatildeyken, gezerken bile para kazanmaya devam edersiniz. Çalışmaya devam ederseniz, pes etmezseniz ilerleyen zamanda işin başında imkansız gibi görünen gelirlere ulaşabilir, dünyadan, hatta bulunduğunuz şehirden bile habersiz dünyada yaşamak yerine dünyayı yaşamaya başlarsınız. 

E-ticaret satış ortaklığı 2 farklı yöntemle yapılır: Affiliate Marketing, Network Marketing. Bu yöntemlerle ilgili 2 farklı projeyi istifadenize sunuyoruz.

Reseller Book

-Reseller Book bir affiiate marketing (e-satış ortaklığı) projesidir.
-Tamamen internet üzerinden yapıldığı için insanlarla asla muhatap olmazsınız. İnsanlardan bıktıysanız bu proje tam size göre.
-Bilgisayar ve internet bağlantınız olması şarttır.
-Çalışmanın çoğu sitesi üzerinden yapıldığı için web sitesi şarttır.
 -Katılımclıara affiliate marketing sistemine özel mükemmel bir web sitesi kuruyoruz.
-Çeşitli doküman ve video dersleriyle eğitim desteği veriyoruz.
-Verilen bilgileri öğrenme gayretiniz, web sitesi üzerinde çalışma azminiz ve her gün ayıracağınız zaman, sizin aylık kazancınızı belirleyecektir. 
-Kazanç başlangıçta az olacak ama çalışmayı bırakmadığınız takdirde sürekli artmaya devam edecek ve bir süre sonra otomatik hale gelerek siz uyurken, işteyken, hatta tatildeyken bile para kazandıracaktır.
 

Detaylı Bilgi

Reseller Pro

-Reseller Pro bir online ağ pazarlama projesidir.
-Yeni gelişmelerin bir sonucu olarak tamamen online çalışarak yapabileceğiniz muhteşem bir iş fırsatı.
-İnternet kısmını mevcut affiliate altyapımızla biz yaptığımızdan web sitesine ihtiyacınız yok, ama akıllı telefon ve bol limitli internet şart.
-Katılımcılara network marketing işinin omurgası olan organizasyon inşası konusunda yardımcı oluyoruz.
-İşin fiziksel kısmıyla ilgili eğitim vermek amacıyla hazırladığımız katılımcılara özel şifreyle girilen web sitesinde iş hakkında gerekli olan tüm bilgiler metin, görsel ve video içerikleriyle anlatılmaktadır. Bunun yanısıra bir çok il ve ilçe merkezinde eğitim seminerleri düzenlenmektedir.
-Network marketing çok basittir ama kazanmaya başlamak zaman alır. Ama Reseller Pro desteğiyle kazanmaya hemen başlayacaksınız.

Detaylı Bilgi