EVDEN EVE
 NAKLİYAT
0532 100 00 00
Hakkımızda

Horizon Nakliyat 2000 yılında evden eve taşımacılık sektörüne başlayıp, sayısız şehir içi ve şehirler arası ev, işyeri, büro, muayenehane, hastane, banka, kurum ve kuruluş, vb. gibi taşımacılık hizmeti gerçekleştirmiştir.

Kuruluşumuzdan bugüne sektörü tanıtmanın yanı sıra öncülüğünü de gerçekleştirdik. Hizmette kalite ve müşteri memnuniyetine önem vererek sektörün en iyileri arasına girmeyi başarmıştır, bu başarıyı siz değerli müşterilerimizin desteği ile elde etmiştir.
Nakliyat firmamız, kendi bünyesindeki evden eve araçları ile türkiye genelinde tecrübeyle sizlere hizmet vermekten gurur duyar.
 Firmamız bütün faaliyetlerini profesyonelce yapıp; hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde Yüklerinizin , en hızlı ve en güvenli şekilde istenilen yere ulaştırılmasında gerekli olan her türlü itinayı göstermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Horizon Nakliyat firması olarak Misyonumuz;

  • Ankara ve Etimesgut başta olmak üzere Türkiye çapında firmamızdan evden eve nakliyat hizmeti alan müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve müşterimizin bir sonraki nakliyat firması tercihi olmak.
  • Evden eve nakliyat sektöründe yaşanılan sorunları minimum düzeye indirerek müşterimizin güven içerisinde yeni evine taşınmasına yardımcı olmak. 
  • Müşterilerimize en kaliteli hizmeti en ekonomik şekilde sunmaya çalışmak. 
  • Evden eve nakliyat hizmetini verirken rakiplerimizle hizmette, kalitede yarışmak.

MİSYONUMUZ

Horizon Nakliyat Olarak Vizyonumuz;

  • Ankara evden eve nakliyat ve Etimesgut evden eve nakliyat sektöründe lider firmalardan biri olmak.
  • Evden eve nakliyat sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek en son teknolojiyi taşıma hizmetlerinde kullanmak ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek.
  • Evden eve taşıma amacıyla kullanacağımız araç sayımızı ve asansörlü taşımacılıkta kullanacağımız araçları arttırarak aynı anda daha çok müşteriye cevap verebilmek
  • Evden eve nakliyat sektöründe uzmanlaşmış diğer firmaları takip ederek kaliteli hizmet anlamında rekabet edebilecek düzeye çıkmak.
Firmamız hakkında yorum yapın
Web Tasarım: Horizon