Gano Excel İş Fırsatı
Üyelik

Gano Excel İş Fırsatı

Doğrudan Satış Nedir:
Doğrudan Satış, ürünleri üreticiden doğrudan Bağımsız İşletme Sahiplerine (IBO) taşıyan mükemmel bir iş modelidir ve satın alma veya satış karşılığında IBO’lara ilgili performanslarına göre aylık bir komisyon ödenir. şirketin tazminat planına. Bu model, şirketin reklam maliyetine fazla harcamadan IBO’larına doğrudan bir ürün satış noktası oluşturmasını sağlar. Gano Excel’in Doğrudan Satış yöntemini seçmesinin ve benimsemesinin nedenlerinden biri, “Kelimeden Ağıza” çok güçlü bir pazarlama stratejisi olması ve Ganoderma bazlı ürünleri tanıtmanın en iyi yolunun bu kanaldan geçmesidir. ürünleri tüketmenin faydaları hakkında tüm detaylar.

Ağ Pazarlaması Nedir?
Milyarlarca dolarlık bu endüstri her yıl milyonlarca insan için servet biriktirmeye devam ediyor ve Network Marketing endüstrisinin dünyanın bir numaralı Milyoner üreten Endüstrisi olacağı tahmin ediliyor. Network Marketing, dünya genelinde milyonlarca birey için bir finansal çözümdür ve endüstri rekor düzeyde büyüme yaşamaktadır. Tüm ağ pazarlama satışlarının yaklaşık %29’u sağlık sektörüne odaklanmıştır ve 2015’ten sonra hanelerin neredeyse %50’si Ağ Pazarlama işine dahil olacaktır. Günümüzün gelişmiş teknolojisi ile birçok ülkede sadece evde oturarak iş yapılabilir. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar sosyal medya aracılığıyla iyi bir şekilde bağlantılıdır, bu da iş fırsatını küresel pazara tanıtmalarını sağlar.

Sağlık Endüstrisi Nedir?

Wellness Endüstrisi günümüzün en kazançlı finansal fırsatlarından biridir çünkü herkes daha iyi bir sağlığa sahip olmak, daha uzun yaşamak ve yaşlandıkça hayattan daha çok zevk almak ister. Sağlık sorunlarımızın temel olarak ya beslenme yetersizliği ya da çevre toksisitesi ya da her ikisi ile ilişkili olduğuna dair kanıt gösteren bilimsel kanıtlar vardır.

Wellness ürünü vücudumuza optimal sağlık verir ve yaşam kalitesini arttırır. İnsanların odak noktası, bazıları tarafından dayanılmaz olan yüksek tıbbi maliyet nedeniyle bir hastalığı iyileştirmekten bir hastalığı önlemeye çevrildi.

Bugün, sağlıklı yaşam endüstrisinin satışları 5 yıl önce 200 milyar ABD dolarından 500 milyar ABD dolarına ulaştı ve önümüzdeki 5 yıl içinde neredeyse %50 oranında büyümesi bekleniyor. Wellness endüstrisinin Sonraki Trilyon Dolarlık Endüstri olduğu tahmin edilmiştir.

Kahve Endüstrisi Nedir?
Kahve, dünyanın en çok tüketilen 2. içeceği olup, suyun önüne geçmiştir. Kahve aynı zamanda en çok ticareti yapılan 2. emtiadır, ancak petrolü geride bırakır ve altın, şeker ve mısır gibi emtiaların çok önündedir. Kahve endüstrisi dünya çapında 100 milyar doların üzerinde bir değere sahiptir.

Reklam
Paylaş:

Yorum Gönder