0212 479 62 06
info@esenmoving.com.tr

  NAKLİYE TEKLİFİNİZİ ALIN

  Teklifinizi bir saat içinde almak için formu doldurun. Mümkün olan tüm yolları kapsıyoruz. Kişisel seyahatleriniz veya ürünleriniz için güvenli ve zamanında ürün teslimatını garanti ediyoruz.

  Uluslararası Taşıma

  ULUSLARARASI NAKLİYAT GÜVEN VE CİDDİYET İŞİDİR. Yük ve eşya taşımacılığı sadece bir noktadan diğer bir noktaya alınan yükün taşınması demek değildir. Rota üzerinde bulunan ülkelerin gümrük ve trafik koşullarını çok iyi bilmek ve bu konuda deneyimli personel ile çalışmak çok önemlidir.

  Daha Fazla
  Yurtiçi Taşıma

  Yük ve eşyalarınız itina ile deneyimli personelimiz tarafından yerinden alınır, araçlarımıza yüklenir ve varış noktası olarak seçtiğiniz yere teslim edilir. BİZ BEKLENDİĞİMİZİ BİLİYORUZ, bunun sorumluluğu ve ciddiyeti ile çalışıyor bize duyduğunuz güvenle güçlenerek YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ

  Daha Fazla
  Depolama

  DEPOLAMA VE LOJİSTİK hizmetleri de vermekte olan firmanız İstanbul, Ankara ve Adana’da bulunan depoları ile size kaliteli ve güvenli depolama imkanı sunmaktadır. Bu konularda doğabilecek talep ve ihtiyaçlarınızı bizleri arayarak ilgili departmanda ki personelimize iletmeniz halinde size en doğru ve ekonomik çözümlerle geri bildirim sağlanacaktır

  Daha Fazla

  Dünya çapında nakliye

  İhtiyacınız olan herşey

  İhtiyaçlarınız doğrultusunda yurt içi ve yurt dışı toplu, komple ve parsiyel sevkiyatları organize ediyoruz.

  100% guaranteed

  We stand by our service

  Safe and on time delivery of your goods is our primary concern. with top notch staff highly modernised vehicles we are confident we can do it.

  Storing your cargo

  2000 m2 warehouse

  Our capacities give us the freedom to take care of your cargo from storage to delivery. From small cargo to cargo of grand scale.

  Support for your vehicles

  we can service your machines

  Having problems with your Truck, Van or any kind of transportation vehicles. We cover everything from service to registration.

  2000m2 STORAGE

  We offer a big storage space, heated and with air condition, to store your good’s safe and organized even for longer period of time.

  HEDEFİNİZE % 100 EMİN VE GÜVENLE ULAŞIN

  Kargonuzla veya yolcunuzla ilgilenir, onları güvenli ve zamanında teslim ederiz…

  RANDEVU AL
  Whatsapp İletişim