0 800 448 50 04

Taahhütsüz, limitsiz, kablosuz internet keyfi!

Telefon hattına gerek olmadan, kotasız ve sabit fatura garantili internet... Bireysel
Kablosuz İnternet

Batı Ege İletişim Bireysel abonelerine taahhütsüz, kotasız, yüksek hızlı kablosuz internet hizmeti sunar.

TarifelerKurumsal 
Kablosuz İnternet

Kurumsal abonelerimize kendi alt yapımız ile simetrik ve asimetrik internet hizmeti sunuyoruz.

Tarifeler

Neden Batı Ege Kablosuz İnternet

AKN, AKK , Kota Yok

Batı Ege'de kota, AKN, AKK bulunmaz. İnternetinizi ay boyunca tarifenizin hızında düşme olmadan, ekstra fatura şoku yaşamadan kullanırsınız.

Taahhüt Yok

Batı Ege'de internet hizmeti almak için herhangi bir taahhüt vermeniz yada bağlayıcı sözleşme yapmanız gerekmez. Cayma bedeli, ayrılık cezası yoktur.

Kullanım Limiti Yok

Batı Ege tarifelerinde sınır limit bulunmaz. Tarifenizin hızı değerinde internete erişirsiniz. Belirli bir kullanıma gelince hızınız düşmez, ekstra fatura oluşmaz.

Gizli Ücretler Yok

Batı Ege ön ödemeli sistemle çalıştığı için beklenmeyen sürpriz faturalarla karşılazmasınız. Antwifi'de internetinizi peşin öder, dilediğinizce kullanırsınız.

Telefon Hattı Yok

Batı Ege'den hizmet almak için telefon hattına ihtiyaç duymazsınız. telefon hattınız ya da altyapınız olmasa da internet alabilirsiniz.

Yalın İnternet Ücreti Yok

Diğer operatörlerde uygulanan telefon yoksa yalın ücreti var politikası Bat Ege'de yoktur. Telefonsuz internete yalın ücreti ödemezsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Aydın

2015 yılında Aydın kablosuz internet hizmetine başlayan firmamız bölge bazında büyüme hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Çine

Firmamız kablosuz internet hizmetine ilk önce Çine'den başlamıştır. Zaman içerisinde alt yapımızı güçlendirerek bölgede hizmet vermeye başladık.

Bodrum

Güçlü bir alt yapı ile Bodrum kablosuz internet yayınına başlayan Batı Ege Bilişim gün geçtikçe kapsama alanını genişletmektedir.

İzmir

Ege bölgesinin başkenti olan İzmir kablosuz internet hizmeti götürmek istediğimiz illerin başında geliyordu ve bunu yakın zamanda gerçekleştirdik.

Web Tasarım: Horizon